Pralka do zabudowy – idealny wybór do niewielkich wnętrz

Nikogo już nie dziwi, że w dzisiejszych czasach coraz częściej jesteśmy zmuszeni mieszkać na niewielkim metrażu. Bywa tak z wielu względów i różnych przyczyn, które wymagają od nas rezygnacji z niektórych rozwiązań. Ale przede wszystkim nie chcemy rezygnować z komfortu oraz funkcjonalnego, nowoczesnego domu. Porozmawiajmy więc o praniu i o tym, dlaczego pralka do zabudowy może być idealnym rozwiązaniem w mikroapartamentach. 

Pralka, która zmieni życie domowników  

Są w naszym domu takie sprzęty i urządzenia, bez których nie wyobrażamy już sobie codziennego funkcjonowania. Nic dziwnego, skoro pozwalają nam oszczędzać czas, a jednocześnie odciążają nas z niektórych prac domowych, tak bardzo przez nas znienawidzonych. Mowa między innymi o praniu, które jest nie tylko czasochłonne i trudne, o ile wykonujemy je ręcznie. Jednak to już nie stanowi dla nas problemu, ponieważ w naszych domach wiele lat temu pojawiły się pralki.  

Bez wątpienia zmieniła ona życie wszystkich domowników. Począwszy od nastolatków, którzy nie stronią od uprawiania sportów czy spędzenia czasu poza domem, po młodych rodziców, którzy dość często muszą przebierać niemowlaka w czyste śpioszki pozbawione śladów kaszki. Pralki stały się dla nas zbawieniem, a im nowocześniejsze, tym rzadziej myślimy o odwiedzeniu profesjonalnej pralni. W końcu możemy mieć ją we własnym domu, a przynajmniej jej namiastkę. Musimy jednak pamiętać, że nasze domy nie zawsze cieszą się dużym metrażem, a to oznacza, że tak duże urządzenie jak pralka może być dla nas trudne do ukrycia…

Kilka słów o tym, jakie zalety ma pralka do zabudowy 

O tym, jak doskonałym rozwiązaniem jest zakup takiego urządzenia jak pralka do zabudowy, można opowiadać bardzo długo. Nie bez powodu jest to nie tylko modny trend, który określany jest jako chwilowa moda czy zachcianka, ale prawdziwy must have. Od kiedy tylko pojawiła się możliwość ukrywania tego rodzaju sprzętów, bardzo chętnie korzystamy z takiej alternatywy. Powodów jest co najmniej kilka. Podstawowym jest bez wątpienia chęć oczyszczenia przestrzeni ze zbędnych przedmiotów, które mogą zaburzać harmonię wystroju. Nie oznacza to oczywiście, że pralki czy podobne sprzęty nie wyróżniają się znakomitym designem, ale każdy, kto chce zachować spójność wnętrza, doceni możliwość zamaskowania niektórych urządzeń.  

Drugim, równie istotnym powodem jest wspomniany już niewielki metraż, na którym coraz częściej żyjemy. W takich sytuacjach nierzadko jesteśmy zmuszeni zupełnie inaczej zaplanować rozkład niektórych pomieszczeń, co może też oznaczać, że pralka zostanie umieszczona w kuchni czy korytarzu. Aby jednak nie zaskakiwać zbytnio odwiedzających nas gości, wystarczy sprytnie ukryć ją w zabudowie. Małe wnętrza czasami oznaczają duże możliwości.  

Oto najlepsza pralka do zabudowy… 

Pralka do zabudowy musi przede wszystkim spełniać wymagania jej użytkownika bądź też użytkowników (w końcu bardzo często jest to sprzęt służący całej rodzinie). To, co jest tutaj istotne, to zwrócenie uwagi na to, czy konkretny model jest dostosowany do zastosowania tego rodzaju rozwiązania. Szwedzka marka Electrolux posiada w swojej ofercie dwie pralki, które sprawdzą się w tym przypadku idealnie. To odpowiednia alternatywa nie tylko dla małych mieszkań, ale po prostu domów, w których urządzenia i sprzęty nie powinny rzucać się w oczy.  

Jeżeli uważasz, że w zupełności wystarczy Ci załadunek rzędu 7 kilogramów, to koniecznie wybierz model pralki ładowanej od frontu PerfectCare 700 EW7F447WI. Posiada ona funkcje SensiCare, TimeManager® oraz FreshScent. Przekonaj się, jak nowoczesne urządzenie może ułatwić Ci codzienne funkcjonowanie. Dzięki systemowi SteamCare Twoje ubrania już po praniu będą miały mniej widocznych zagnieceń.  

Idealną opcją może być również pralka do zabudowy ładowana od frontu PerfectCare 700 EW7F348SI. Tutaj również znajdziemy takie funkcje, jak choćby SensiCare, TimeManager® oraz FreshScent, jednak pojemność w tym przypadku wynosi 8 kg. Pamiętaj, aby przy wyborze sprzętu zwracać uwagę nawet na takie różnice, a już zwłaszcza jeżeli w Twoim domu pralka jest jednym z najważniejszych elektrycznych pomocników. Jeżeli natomiast niekoniecznie potrzebujesz wariantu w zabudowie i możesz rozważyć inne opcje, to w ofercie szwedzkiej marki Electrolux znajdziesz również inne modele, w tym także połączenie pralki i suszarki.  

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Jaką płytę indukcyjną wybrać?

Następny artykuł

Wilgoć w ścianach - jak przeprowadzić osuszanie murów i czemu jest niezbędne?

Związane stanowiska