Przeglądasz teraz

Remont

Artykułów: 44

Prace remontowe w bloku. O czym trzeba pamiętać?

Remont mieszkania w bloku może być wyzwaniem pełnym niespodzianek. W tym tekście dowiesz się, jak skutecznie zaplanować prace remontowe, na co zwrócić uwagę, aby uniknąć problemów z sąsiadami i wspólnotą mieszkaniową, oraz jak wybrać odpowiednią firmę remontową. Przygotuj się na remont bez stresu!
ile trwa remont mieszkania

Ile trwa remont mieszkania?

Ile trwa remont mieszkania? To pytanie, które zadaje sobie wielu właścicieli nieruchomości. Odpowiedź nie jest jednak prosta i zależy od wielu czynników. Zanurzmy się w świat remontów i odkryjmy, co wpływa na czas realizacji projektu!
gdzie zgłosić źle wykonany remont

Gdzie zgłosić źle wykonany remont?

Gdzie zgłosić źle wykonany remont, jak złożyć reklamację i uzyskać odszkodowanie? Choć masz prawo do odszkodowania za wadliwie wykonane prace, podstawą do złożenia zażalenia jest zawarta umowa – najlepiej na piśmie. Jak domagać się rekompensaty?
remont pokoju

Remont pokoju – jak go zrobić?

Remont pokoju nie musi kojarzyć się z uciążliwymi pracami i kurzem w całym mieszkaniu. Jeśli wszystko dobrze zaplanujesz, nawet gruntowny remont nie będzie taki straszny. Jak przygotować się do remontowania pokoju i ile to może kosztować? 
nowoczesny salon z elementami sztukaterii

Sztukateria na ścianie – w jakich pomieszczeniach się sprawdzi?

Sztukateria to ozdoba architektoniczna, która zyskuje coraz większą popularność wśród właścicieli domów i mieszkań. W dzisiejszych czasach można spotkać ją w niemal każdym stylu mieszkań i domów - od nowoczesnych po klasyczne. Sztukateria może dodawać elegancji, uroku i charakteru pomieszczeniom. Jednak, w jakich pomieszczeniach warto zastosować sztukaterię na ścianach? W tym artykule odpowiemy na to pytanie i omówimy wszystko, co musisz wiedzieć o sztukaterii na ścianie.

Salon w stylu skandynawskim – naturalna dekoracja, czyli ściana z kamienia dekoracyjnego

W ostatnich latach w domach i mieszkaniach Polaków króluje styl skandynawski. Rodacy pokochali go za prostotę i przytulny klimat wnętrz. Minimalistyczny wystrój zyskał uznanie jako niezwykle funkcjonalny, bo pozbawiony zbędnych bibelotów, które gromadziłyby kurz i wymagały czasochłonnej pielęgnacji. Natomiast naturalne materiały w połączeniu z jasną paletą barw zostały docenione jako elementy decydujące o estetyce wnętrza.
Łazienka industrialna w szarościach z czarną armaturą

Wnętrze w stylu industrialnym – jak je urządzić?

Piękne i otwarte wnętrza w stylu industrialnym zachwycają swoją surowością, funkcjonalnością oraz kompozycjami kolorystycznymi. Łączenie kolorów, takich jak czerń, biel i szarość z metalem, miedzią czy kamieniem to jeden z głównych motywów przewodnich tego stylu. Urządzenie łazienki industrialnej oznacza zaprojektowanie przestrzeni, która będzie praktyczna, ale jednocześnie nowoczesna i łącząca w sobie te charakterystyczne dla tego trendu barwy i materiały. Jak zaprojektować łazienkę industrialną?