Przeglądasz teraz

Remont

Artykułów: 43
ile trwa remont mieszkania

Ile trwa remont mieszkania?

Ile trwa remont mieszkania? To pytanie, które zadaje sobie wielu właścicieli nieruchomości. Odpowiedź nie jest jednak prosta i zależy od wielu czynników. Zanurzmy się w świat remontów i odkryjmy, co wpływa na czas realizacji projektu!
gdzie zgłosić źle wykonany remont

Gdzie zgłosić źle wykonany remont?

Gdzie zgłosić źle wykonany remont, jak złożyć reklamację i uzyskać odszkodowanie? Choć masz prawo do odszkodowania za wadliwie wykonane prace, podstawą do złożenia zażalenia jest zawarta umowa – najlepiej na piśmie. Jak domagać się rekompensaty?
remont pokoju

Remont pokoju – jak go zrobić?

Remont pokoju nie musi kojarzyć się z uciążliwymi pracami i kurzem w całym mieszkaniu. Jeśli wszystko dobrze zaplanujesz, nawet gruntowny remont nie będzie taki straszny. Jak przygotować się do remontowania pokoju i ile to może kosztować? 
nowoczesny salon z elementami sztukaterii

Sztukateria na ścianie – w jakich pomieszczeniach się sprawdzi?

Sztukateria to ozdoba architektoniczna, która zyskuje coraz większą popularność wśród właścicieli domów i mieszkań. W dzisiejszych czasach można spotkać ją w niemal każdym stylu mieszkań i domów - od nowoczesnych po klasyczne. Sztukateria może dodawać elegancji, uroku i charakteru pomieszczeniom. Jednak, w jakich pomieszczeniach warto zastosować sztukaterię na ścianach? W tym artykule odpowiemy na to pytanie i omówimy wszystko, co musisz wiedzieć o sztukaterii na ścianie.

Salon w stylu skandynawskim – naturalna dekoracja, czyli ściana z kamienia dekoracyjnego

W ostatnich latach w domach i mieszkaniach Polaków króluje styl skandynawski. Rodacy pokochali go za prostotę i przytulny klimat wnętrz. Minimalistyczny wystrój zyskał uznanie jako niezwykle funkcjonalny, bo pozbawiony zbędnych bibelotów, które gromadziłyby kurz i wymagały czasochłonnej pielęgnacji. Natomiast naturalne materiały w połączeniu z jasną paletą barw zostały docenione jako elementy decydujące o estetyce wnętrza.
Łazienka industrialna w szarościach z czarną armaturą

Wnętrze w stylu industrialnym – jak je urządzić?

Piękne i otwarte wnętrza w stylu industrialnym zachwycają swoją surowością, funkcjonalnością oraz kompozycjami kolorystycznymi. Łączenie kolorów, takich jak czerń, biel i szarość z metalem, miedzią czy kamieniem to jeden z głównych motywów przewodnich tego stylu. Urządzenie łazienki industrialnej oznacza zaprojektowanie przestrzeni, która będzie praktyczna, ale jednocześnie nowoczesna i łącząca w sobie te charakterystyczne dla tego trendu barwy i materiały. Jak zaprojektować łazienkę industrialną?