Przeglądasz teraz

Wykończenie

68 artykuł
litr farby na ile m2

Litr farby – na ile m²? Zobacz praktyczne przeliczniki

Planujesz remont i nie wiesz, na jaką powierzchnię wystarczy litr farby? Na ile m²? Odpowiedź na to pytanie jest kluczowa, gdy planujesz remont. Wydajność farby, grubość warstwy, rodzaj podłoża, to tylko niektóre z czynników wpływających na tę kwestię.
ogród zimowy na tarasie

Ogród zimowy na tarasie – wypoczynek na zewnątrz przez cały rok

Ogród zimowy na tarasie, który umożliwi korzystanie z tej przydomowej przestrzeni nie tylko latem, lecz także w chłodne miesiące. Przeszklone konstrukcja osłoni taras lub balkon i zapewni trochę więcej ciepła. Komu i kiedy opłaca się konstruować zimowy taras?
remont mieszkania

Remont mieszkania w bloku – kolejność prac, koszty i porady

Mieszkasz w bloku? Remont mieszkania to zadanie, które wcześniej czy później będzie cię czekało. Podłogi i ściany trzeba raz na jakiś czas odświeżyć. A może wolisz całkowitą rewolucję? Niezależnie od okoliczności, nasz poradnik będzie dla ciebie pomocny.
Remont domu

Remont domu – porady oraz wskazówki

Nie trzeba nikogo przekonywać, że remont domu to ogromne przedsięwzięcie. Wymaga sporych nakładów finansowych, a także czasu. Z naszego poradniki dowiesz się, jak się do tego przygotować i na co zwrócić uwagę.
podłoga 3d

Podłoga 3D z żywicy, czyli jak wywołać efekt WOW!

Podłoga 3D to forma posadzki żywicznej, która została udekorowana w specyficzny sposób. To obraz, którego celem jest stworzenie złudzenia przestrzeni, który został zalany żywicą. Dowiedz się więcej!
podłoga do kuchni

Podłoga do kuchni – jaka podłoga będzie praktyczna?

Podłoga do kuchni musi sprostać wielu wymaganiom. Kuchnia to specyficzne miejsce w domu. Narażone jest na powstawanie plam oraz częsty kontakt z wodą. Materiał podłogi musi być trwały oraz prosty w pielęgnacji. Czytaj dalej!
raufaza

Czym jest tapeta raufaza i jak wykorzystać ją do malowania?

Rozwój technologii sprawia, że także w trakcie remontu można korzystać z nowinek technicznych. Jedną z nich jest popularna raufaza, czyli tapeta do malowania ścian. Dzięki niej można zniwelować nierówność na ścianach oraz odświeżyć wnętrze bez dużych kosztów. Na czym to polega?
okna uchylne

Okna uchylne – praktyczne rozwiązanie

Okna uchylne są często wybierane przez instytucje państwowe, przedsiębiorstwa, a także przez prywatnych użytkowników. Popularność zawdzięczają swojej funkcjonalności i dostępności w wielu odmianach. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ich temat.
okna aluminiowe

Czy warto zdecydować się na okna aluminiowe?

Okna aluminiowe są coraz częściej wybierane przez klientów w Polsce. Zapewniają dobrą izolację, a ich estetyka sprawia, że mogą być wpasowane w praktycznie każdy projekt budynku. Dowiedz się więcej w dalszej części artykułu!
okna drewniane

Okna drewniane – wszystko, co trzeba wiedzieć

Okna drewniane mają niepowtarzalny urok. Zapewnia to naturalny materiał wykonania. Ten element wyposażenia może być także funkcjonalny – za sprawą dobrania odpowiedniego rodzaju okucia. Dowiedz się więcej o oknach drewnianych z naszego artykułu!
schody ażurowe

Schody ażurowe – nowoczesne dekoracje wnętrz

Schody ażurowe udowadniają, że biegi komunikacyjne nie muszą być ciężkie stylistycznie. Lekkie konstrukcje mają jednak swoje wady, które powodują niechęć u wielu inwestorów. Czy warto decydować się na ażurowe schody? Poznaj blaski i cienie tego rozwiązania!
farby zmywalne

Odporne na zabrudzenia farby zmywalne. Jak wybrać odpowiednie?

W czasie użytkowania obiektów ściany najczęściej ulegają zabrudzeniu, co wpływa negatywnie na wygląd wnętrza. Farby zmywalne należą do produktów, które ułatwiają utrzymanie czystości wewnątrz pomieszczenia. Niektóre z nich umożliwiają nawet mycie ścian na mokro. Poznaj ich właściwości i sprawdź, jakie wybrać!
renowacja mebli

Renowacja mebli – samodzielne odnawianie krok po kroku

Renowacja mebli to coś co wyobrażasz sobie jako żmudny proces? To błąd! Kilka prostych czynności wystarczy, żeby przywrócić ich dawny wygląd albo nadać nowego. Jak powinno przebiegać restaurowanie mebli i co zrobić, żeby nie pogorszyć ich stanu? Przeczytaj!
wycior do komina

Wycior do komina – narzędzie do czyszczenia układów kominowych

Wycior do komina pozwoli na usunięcie zanieczyszczeń z jego wnętrza w okresie między wizytami profesjonalistów. Pozwoli ci on uniknąć zagrożenia związanego z zapchanym kominem. Jaka lanca do czyszczenia komina będzie odpowiednia? Dowiedz się z naszego tekstu!