Przeglądasz teraz

Budowa

jak zabezpieczyć niezamieszkały dom przed zimą

Jak zabezpieczyć niezamieszkały dom przed zimą, aby uniknąć poważnych zniszczeń?

Nie udało ci się dokończyć budowy lub remontu domu przed zimą? A może właśnie stałeś się dumnym właścicielem domu, który wymaga wielu prac, ale nie możesz podjąć się ich wykonania wcześniej niż po okresie zimowym? Trudne warunki atmosferyczne, takie jak silny wiatr, mróz, intensywne opady śniegu, stanowią realne zagrożenie dla niezamieszkałego budynku, który nie jest właściwie chroniony.
ocieplanie celulozą

Ocieplanie celulozą stropów i dachów – metoda podwójnie ekologiczna

Wśród nowoczesnych metod wykonywania izolacji termicznej sporym zainteresowaniem cieszy się ocieplanie celulozą. Ten materiał można wykorzystać do ocieplenia stropów i dachów. Przydaje się także do napraw uszkodzonych izolacji. Celuloza jest także ekologiczna. Jakie zalety jako materiał izolacyjny ma celuloza? Ocieplenie w ten sposób nie będzie miało przed tobą tajemnic, gdy przeczytasz tekst!
zbrojenie stropu

Jak prawidłowo wykonać zbrojenie stropu?

Zbrojenie stropu ma największy wpływ na parametry i żywotność tej konstrukcji. Wylewanie stropu należy do najtrudniejszych etapów prac budowlanych i nie wybacza błędów. Przygotowaniu prętów zbrojeniowych należy poświęcić sporo uwagi. Jakie są zasady? Sprawdź!