Osiedle domów – eleganckie i nowoczesne budownictwo

SZczęśliwe małożeństwo w nowym domu z psem

Kupno domu jest poważną decyzją podejmowana na lata, a nawet na całe życie. Jest wiele czynników, na które w takiej sytuacji trzeba zwrócić uwagę, między innymi warto zwrócić uwagę na lokalizację, prywatność, a także stylizację budynku. Warto zwrócić uwagę na nowoczesne osiedle domów Neo Natolin, które powstaje w Ursynowie, inwestor zaznacza, że osiedle nie będzie ogrodzone płotem, przewidziane są natomiast alejki, place zabaw, obszary zieleni oraz kompleks stawów.

Kameralne osiedle domów Neo Natolin – wyjątkowo przestrzenna lokalizacja

Wybierając miejsce do mieszkania, zazwyczaj szukamy przestrzeni, którą można zaadaptować do swoich potrzeb. Dobrze usytuowana lokalizacja powinna łączyć w sobie wiele funkcji, optymalna sytuacja jest wtedy, kiedy jest w niedalekiej odległości od centrum, ale gwarantuje jednocześnie ciszę i bliskość natury, jeśli chcemy odpocząć i się zrelaksować. Budowane w warszawie osiedle domów Neo Natolin spełnia wszystkie te standardy, domy są projektowane w taki sposób, aby możliwe było zapewnienie jak największej prywatności mieszkańcom, a jednocześnie, aby przestrzeń była otwarta. Jedynym elementem łączącym budynki jest ściana garażowa, zapewnia to mieszkańcom duży komfort i swobodę, jaką zwykle zapewnia mieszkanie w domu jednorodzinnym. Architekci projektując domy w Ursynowie, postawili przede wszystkim na ponadczasową stylizację budynków, mają one wysokie sufity, duże pomieszczenia i możliwość swobodnej aranżacji wnętrz. Z kolei bliskość rezerwatu przyrody umożliwia mieszkańcom bliski kontakt z naturą i daje możliwość uprawiania sportów rekreacyjnych.

Osiedle domów Neo Natolin – czym się charakteryzuje?

Nowo powstające domy w Ursynowie to osiedle domków bliźniaczych połączonych jedynie garażami, wielkość działek wynosi od 580 mkw. do 990 mkw. Działki mają być urządzone w niezwykle ekologiczny sposób, 70 procent powierzchni ma być zagospodarowana tylko biologicznie. Każdy z domów jest oddzielnym projektem wykonanym z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zastosowano duże tafle przeszkleń, ciepłe oświetlenie i delikatne stonowane zabarwienie. Mieszkańcy mogą liczyć na kontakt z elegancką i przyjazną w codziennym życiu architekturą. W niewielkiej odległości znajdują się budynki użyteczności publicznej, przedszkola, szkoły, przychodnie medyczne, sklepy spożywcze oraz wielkopowierzchniowa Galeria Ursynów i liczne restauracje.

W ramach etapu przygotowań przygotowano podłoże pod drogi wewnętrzne, wykonano specjalne platformy umożliwiające położenie płyt fundamentowych pod budowę domów. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta i jego obrzeżami, w niewielkiej odległości jest stacja metra Kabaty, przystanki komunikacji miejskiej i prosty dojazd do trasy S2.

Na co zwrócić uwagę kupując nowy dom?

Dokonując zakupu nieruchomości, można spotkać się z trzema wariantami wykończenia:

  • stan deweloperski,
  • stan surowy, może być otwarty i zamknięty,
  • stan nieruchomości pod klucz.

Na cenę domu w znacznym stopniu wpływa standard wykończenia, najkorzystniejsze cenowo oferty takich nieruchomości są w stanie deweloperskim, który nie zawsze oznacza to samo. Zazwyczaj jest to wykończenie wnętrz do etapu:

  • otynkowanych ścian,
  • rozprowadzonej instalacji elektrycznej,
  • zamontowanych parapetów wewnętrznych,
  • doprowadzonych przyłączy instalacji,
  • montażu drzwi wejściowych,
  • ułożonych płytek i zamocowanych balustrad na tarasach i balkonach,
  • wykonanych betonowych wylewek na podłodze.

Warto sprawdzić wcześniej, jak się przedstawia w praktyce stan deweloperski u inwestora, można w ten sposób uniknąć dodatkowych kosztów związanych z koniecznością instalacji gniazdek elektrycznych albo dodatkowego zakupu niektórych elementów, np. parapetów wewnętrznych. Zarówno domy w Ursynowie, jak i w innych miejscach, które są wykończone w stanie surowym otwartym to taki etap, w którym wykonane są ściany, stropy, izolacja, schody betonowe, zamontowana jest cała konstrukcja dachu wraz z pokryciem. W stanie surowym zamkniętym budynek posiada również zamontowane drzwi, otwory okienne i bramę garażową. Mimo że standard deweloperski daje możliwość wykończenia według własnego gustu pomieszczeń i wpływa również na niższą cenę nieruchomości, to stan budynku pod klucz jest bardzo wygodnym i komfortowym rozwiązaniem umożliwiającym wprowadzenie się i zamieszkanie bez wykonywania żadnych dodatkowych prac. Nowo powstające osiedle domów Neo Natolin umożliwia nabywcom skorzystanie ze specjalnych programów wykończenia wnętrz opracowanych przez specjalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Garaż w bryle domu od MURATORA - wady i zalety

Następny artykuł
Biała farba do kuchni w małym wnetrzu

Kolory ścian w małej kuchni – na co zwrócić uwagę przy ich wybieraniu?

Związane stanowiska