Stół bankietowy cateringowy 200 x 90 cm model Strong

Stoły cateringowe to nieodłączny element wszelkiego rodzaju bankietów, wesel czy imprez plenerowych. Stały się dla organizatorów większych wydarzeń wyposażeniem na wagę złota, które znacząco ułatwia logistykę w takich sytuacjach. Nowoczesne stoły bankietowe sprawdzają się zarówno podczas imprez organizowanych wewnątrz, jak i tych na wolnym powietrzu. Mnogość dostępnych modeli powoduje, że z łatwością będzie można wybrać idealne stoły na daną okoliczność i ilość osób.

Jaki stół wybrać? 

Stół bankietowy cateringowy 200 x 90 cm model Strong od pewnego czasu cieszy się największym zainteresowaniem. Nic w tym jednak dziwnego, biorąc pod uwagę techniczne parametry. Tego rodzaju stoły odznaczają się sporym blatem, a to wielka zaleta w przypadku większych imprez i konieczności przygotowania sporej ilości jedzenia. Niezaprzeczalną zaletą tego modelu jest również fakt, że stół jest konstrukcją niezwykle solidną i jednocześnie lekką. Nie ma wobec tego żadnego problemu w transporcie czy przenoszeniu. 

Większość modeli składa się w walizkę, co również oznacza, że stół po złożeniu nie będzie zajmował zbyt wiele miejsca. Taki sposób składania umożliwia bardzo wygodne przechowywanie mebli. Metalowe nogi są stabilne, a same blaty wykonywane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu stoły tego typu mogą być wykorzystywane nie tylko w budynkach, ale również podczas imprez plenerowych. Zastosowany w produkcji materiał jest uodporniony na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. 

Blat nie ulega przebarwieniom i nie sprawia żadnych kłopotów podczas czyszczenia. Nie reaguje również na wilgoć, a zatem nie trzeba przejmować się pęcznieniem na wypadek deszczu. Dodać również należy, że nie zmienia barwy pod wpływem promieni UV, a wiele nowoczesnych modeli może poszczycić się bardzo dużym udźwigiem sięgającym nawet do kilkuset kilogramów.

Gdzie taki stół może się przydać? 

Tego rodzaju stoły można obserwować w restauracjach zajmujących się organizacją imprez okolicznościowych. Sięgają po nie chętnie organizatorzy wielkich bankietów, którzy pragną zapewnić swoim gościom maksymalny poziom komfortu i zadbać o profesjonalną oprawę całego wydarzenia. Dlatego bankietowy cateringowy stół 200 x 90 cm model Strong to również doskonała propozycja dla organizatorów plenerowych eventów, np. festynów czy zjazdów foodtrucków. Model jest w pełni dostosowany do specjalnych wymagań cateringowych. 

Dla osób zajmujących się zawodowo organizowaniem imprez okolicznościowych jest produktem, który warto, a może i należy wziąć pod uwagę. Z odpowiednią ilością takich stołów organizacja wydarzeń wszelkiej maści będzie o wiele łatwiejsza. Dostępne są modele w rozmaitych kolorach. Model Strong wyposażony jest w blat wykonany z HDPE, materiału odznaczającego się wielką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne. Niestraszne mu temperatury ujemne czy dające się we znaki upały. Jego zaletą jest fakt, że rozłożenie stołu zajmuje raptem kilka sekund. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Kuchnia elektryczna czy indukcyjna – którą wybrać?

Następny artykuł

Montaż drzwi do garażu. Na co zwrócić uwagę przed wyborem bramy?

Związane stanowiska