Nowoczesne drzwi zewnętrzne do domu jednorodzinnego

Drzwi zewnętrzne są wizytówką domu oraz barierą, która oddziela domowników od tego, co znajduje się na dworze. To właśnie ten element wyposażenia ma zapewniać poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jednocześnie drzwi wejściowe do domu powinny uzupełniać budynek pod względem estetycznym. Wybór odpowiednich może sprawiać kłopot, dlatego eksperci PORTA przygotowują wygodną ofertę drzwi zewnętrznych. Który produkt PORTA wybrać do domu jednorodzinnego?

Zewnętrzne drzwi wejściowe PORTA THERMO – dostępne modele

PORTA THERMO to kolekcja zewnętrznych drzwi stalowych. Produkty te są dostępne w czterech liniach:

 • MODERN,
 • LINE,
 • GLASS,
 • CLASSIC.

Każda z linii obejmuje cztery topowe modele drzwi zewnętrznych. Klienci mogą wybrać nie tylko linię i model, ale też kolor.

Drzwi zewnętrzne PORTA THERMO GLASS

Wszystkie produkty PORTA THERMO są dostępne w jednym z siedmiu najmodniejszych wariantów:

 • Dąb Winchester,
 • Woodec Dąb Turner,
 • Czarny,
 • Antracyt,
 • Antracyt Struktura Synchro,
 • Orzech,
 • Dąb Złoty.

Drzwi zewnętrzne PORTA dzięki dużej różnorodności pasją do wielu stylów i rodzajów wykończenia. Możesz obejrzeć je na stronie https://www.porta.com.pl/drzwi-zewnetrzne-do-domuModele z linii MODERN świetnie sprawdzą się w nowoczesnych i minimalistycznych projektach. Drzwi z kolekcji LINE nadają elewacji elegancki wygląd. Modele z linii PORTA THERMO GLASS dzięki przeszkleniom dodają budynkowi lekkości. Z kolei drzwi CLASSIC dobrze prezentują się w domach utrzymanych w stylu tradycyjnym.

Drzwi zewnętrzne PORTA THERMO CLASSIC

Nowoczesne drzwi zewnętrzne z pakietem energooszczędnym

Każde drzwi wejściowe do domu PORTA THERMO są wykonane z jednym z czterech dostępnych pakietów energooszczędnych. Pierwszy z nich, STANDARD, ma izolacyjność termiczną na poziomie 1,1. Drzwi w tym pakiecie mają stalową ościeżnicę, a ich skrzydło jest osadzone na drewnianej ramie i wypełnione pianą poliuretanową. Grubość skrzydła wynosi 54 mm.

W pakiecie OPTIMUM drzwi wejściowe do domu jednorodzinnego mają izolacyjność termiczną na poziomie 0,73. Skrzydło o grubości 66 mm jest wykonane z kompozytu i piany PUR oraz osadzone na aluminiowej ościeżnicy. Drzwi zewnętrzne wykonane zgodnie z pakietem OPTIMUM ENERGY różnią się grubością — skrzydło ma 78 mm. Przekłada się to na izolacyjność termiczną, która wynosi 0,61. W pakietach OPTIMUM oraz OPTIMUM ENERGY dostępna jest funkcja naświetlania.

Ostatni pakiet energooszczędny dla drzwi zewnętrznych PORTA THERMO to PREMIUM ENERGY. Kompozytowa ościeżnica i rama oraz wypełnienie z piany PUR to czynniki, które sprawiają, że skrzydło o grubości 66 mm ma izolacyjność termiczną o wartości 0,57. To najlepszy współczynnik w ofercie PORTA. Co ważne, każda kolekcja drzwi zewnętrznych jest dostępna we wszystkich wymienionych pakietach.

Dlaczego warto wybrać drzwi wejściowe PORTA?

Konfiguracja drzwi zewnętrznych jest w PORTA wyjątkowo prosta. Wystarczy wybrać model i pakiet energooszczędny, a następnie skorzystać z dodatkowych usług. Eksperci mogą dokonać pomiarów otworu drzwiowego, a następnie wykonać szczelny, trójwarstwowy montaż drzwi wejściowych do domu. Produkty PORTA są objęte pakietem bezpieczeństwa do 5 lat.

Co więcej, doradcy pomagają klientom w uzyskaniu dofinansowania rozwiązań energooszczędnych z programu Czyste Powietrze. PORTA dostarcza też inteligentne rozwiązania, takie jak czytnik linii papilarnych eKey dLine. Drzwi zewnętrzne można skonfigurować samodzielnie na stronie internetowej porta.com.pl/drzwi-zewnetrzne-do-domu lub w punkcie sprzedaży.

Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Po co i gdzie stosuje się złączki do przewodów pneumatycznych?

Następny artykuł
remont mieszkania w kamienicy

Remont mieszkania w kamienicy. Prace remontowe krok po kroku

Związane stanowiska