Jak tanio urządzić mieszkanie po remoncie?

Źle oszacowałeś koszty remontu i zabrakło ci pieniędzy na kupno mebli i dodatków? Nie panikuj. Jest sposób na to, aby tanio i niebanalnie urządzić wnętrza. Rozwiązaniem są rzeczy używane do domu i mieszkania. Sprawdź, gdzie je kupić i co warto wiedzieć o rynku wtórnym wyposażenia do domu i ogrodu.

Czy warto kupować używane meble i resztę wyposażenia?

Oczywiście że tak, pod warunkiem, że kupisz je w dobrym stanie od sprawdzonych sprzedawców. Używane rzeczy do mieszkania to świetny sposób na to, aby tanio, a przy tym przytulnie i ciekawie wyposażyć i urządzić mieszkanie, dom czy ogród. Ładne szafy, łóżka i fotele kupisz na platformie handlowej Vilandy. To strona internetowa i aplikacja mobilna, która pośredniczy w handlu używanymi artykułami wyposażenia domu i ogrodu. Są tu też oryginalne przedmioty dekoracyjne, które podkreślą wyjątkowy styl twoich wnętrz. Kupisz również używany, sprawny sprzęt AGD, a także drobne artykuły budowlane i architekturę ogrodową. Jeśli więc chcesz tanio urządzić sobie kącik do odpoczynku w ogrodzie albo zabrakło ci środków na nową pralkę, to koniecznie sprawdź ofertę Vilandy. Przekonaj się, że wiele przedmiotów to unikalne stylizowane szafki, żyrandole czy urocze obrazy i grafiki na ścianę. Trudno byłoby ci znaleźć takie w sklepach. Niestety, mieszkania urządzane według modnych katalogów wnętrzarskich, są do siebie bardzo podobne i często przypominają bardziej pomieszczenia biurowe albo laboratoria, niż przytulne, kameralne pokoje. 

Komu można polecić handel na platformie Vilandy?

Sprzedaż i zakupy na Vilandy to świetne rozwiązanie dla osób, które:

  • chcą dokupić kilka dodatków do wynajętego mieszkania;
  • kupiły mieszkanie lub dom i z powodów finansowych muszą tanio kupić wyposażenie;
  • lubią otaczać się przedmiotami, które mają swoją historię i wyjątkowy design;
  • przeprowadziły się i chcą pozbyć się starych mebli i sprzętu bez wyrzucania ich na śmietnik;
  • sprzątają poddasze lub inne pomieszczenia i odkryły tam sporo przedmiotów, które zajmują miejsce, są niepotrzebne, ale mogłyby posłużyć innym ludziom.

Dom z wyposażeniem z drugiej ręki może wyglądać ładnie, ciekawie i przytulnie. Poza tym, kupując meble i dodatki na wtórnym rynku, identyfikujesz się z proekologicznym nurtem zero waste. Chcesz dbać o środowisko? Handluj na Vilandy i nie zwiększaj bez potrzeby ilości odpadów na wysypiskach.

Artykuł promocyjny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Jak niewielkim kosztem odmienić dom?

Następny artykuł
Dieta dla pracownika fizycznego

Dieta dla pracownika fizycznego - co musi zawierać?

Związane stanowiska