Innowacje w podwieszanych miskach WC, na które warto zwrócić uwagę w 2024 roku

W nowoczesnych łazienkach innowacyjne rozwiązania odmieniają podejście do codziennej higieny i dbania o komfort. Nowe technologie dotyczą również misek WC, które łączą funkcjonalność z designem i wpływają na estetyczny wygląd pomieszczenia. W 2024 roku rewolucję w wyposażeniu łazienek kontynuuje marka LAUFEN, oferując swoim klientom starannie zaprojektowane podwieszane miski WC. Rozwiązania takie jak system Vortex Silent-Flush czy powłoka LAUFEN CLEAN COAT sprawiają, że korzystanie z łazienki jest przyjemniejsze, a utrzymanie jej w czystości łatwiejsze. Z poniższego artykułu dowiesz się, na czym polegają wspomniane innowacje i które z nich warto wykorzystać w swojej inwestycji.

Nowoczesny design misek WC — jak wpływa na estetykę łazienki?

Jedną z cech, która wyróżnia podwieszane miski WC proponowane przez markę LAUFEN, jest ich estetyczny wygląd. Nowoczesne kolekcje, takie jak MEDA czy Kartell·LAUFEN, powstają ze współpracy z uznanymi projektantami, którzy dbają zarówno o estetykę, jak i funkcjonalność wyposażenia. W przypadku kolekcji MEDA, zaprojektowanej przez szwajcarskiego projektanta Petera Wirza, wzrok przyciągają proste formy i ponadczasowa elegancja. Dzięki temu miski WC podwieszane MEDA łatwo dopasujesz do łazienek utrzymanych w różnych stylach. W rezultacie świetnie sprawdzą się zarówno w prywatnych domach, jak i w wynajmowanych mieszkaniach lub hotelowych apartamentach.

Kolekcja Kartell·LAUFEN łączy włoską estetykę ze szwajcarską jakością. Podwieszane miski WC z tej serii wyróżniają się estetycznym wykończeniem i nowoczesnymi geometrycznymi formami. Uwagę zwracają również kolory — podwieszane miski WC Kartell·LAUFEN są dostępne w wersji białej (klasycznej, matowej lub z powłoką LAUFEN CLEAN COAT), czarnej (na wysoki połysk lub matowej), grafitowej matowej lub szarej matowej. W efekcie łatwo dopasujesz je do nowoczesnych łazienek, tworząc spójną całość wyposażenia lub przełamując aranżację kontrastowym elementem. Wyjątkowe propozycje kolorów znajdziesz również w kolekcji MEDA, która oferuje podwieszane miski WC w bieli (klasycznej, matowej lub z powłoką LAUFEN CLEAN COAT), matowej czerni i w matowym graficie.

Na czym polegają nowe technologie stosowane w miskach WC?

Odpowiadając na potrzeby współczesnych inwestorów, marka LAUFEN opracowała nowoczesny system spłukiwania Silent Flush. Dzięki specjalnie ukształtowanemu wnętrzu bezkołnierzowej miski WC i zastosowaniu nowych technologii woda podczas spłukiwania wpada w silny i jednocześnie cichy wir kołowy. Spływając spiralą po ściankach miski WC, zapewnia jej efektywne i higieniczne spłukanie. Wśród najważniejszych zalet systemu Silent Flush warto wskazać:

  • redukcję hałasu podczas spłukiwania,
  • zużywanie mniejszej ilości wody do skutecznego spłukania miski WC,
  • brak plastikowych elementów — system Silent Flush powstaje w 100% z ceramiki sanitarnej, co wpływa na jego większą wytrzymałość i łatwość w utrzymaniu w czystości (ze względu na brak przestrzeni występujących między ceramiką a plastikowym ogranicznikiem wody).

System spłukiwania Silent Flush zastosowano w miskach WC z kolekcji MEDA i Kartell·LAUFEN. Oprócz samej technologii na uznanie zasługuje bezkołnierzowa budowa misek (rimless), która ze względu na brak trudno dostępnych miejsc ułatwia dbanie o czystość toalety. Z kolei opcjonalna powłoka LAUFEN CLEAN COAT uszlachetnia powierzchnię ceramiki i wyróżnia się hydrofobowymi właściwościami, które ograniczają osadzanie się zanieczyszczeń i kamienia. Są to innowacje, które spełnią wymagania inwestorów poszukujących estetyki, komfortu i funkcjonalności.

Tekst promocyjny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
ile kosztuje wybudowanie domu 70m2

Ile kosztuje wybudowanie domu 70m2? Fakty i porady

Następny artykuł
ile kosztuje wybudowanie domu 150m2

Ile kosztuje wybudowanie domu 150m2?

Związane stanowiska